Dizajn
admin

A paguhet arti ne Kosove?

A paguhet arti ne Kosove apo sa paguhet? Kush e pagun a…po tingllon sikur kush hup pagun e humbesi eshte arti apo artisti. JO.  

Lexo »
leopard cana
Dizajn
admin

Dizajn artistik, ritem

Kete pune e kam punuar para disa dite po e percjelli trendin qe ta punoj se paku nje ne jave. Stilin im zakonisht bazohet te

Lexo »
leopardcana
Dizajn
admin

Mireseerdhet ne blogun tim

Mireseerdhet ne blogun tim. ketu do te mundohem te flas per artin dhe dizajnin ne pergjithsi, njohurite e mia per qkado qe me preokupon apo

Lexo »