Press


13

themes


987

happy customers


650

followers


9

years of experience


Get some informations

Latest news for press

January 16, 2016

bletapunetore.org

Bletapunetore.org Ketu mund ti gjeni librat e ilustruar nga une, te inicuar nga Basic Education Program dhe tu jepni per ti lexuar femiu juaj. bletapunetore.org lexim […]
June 25, 2014
24

Arti provokativ – cka eshte per ju?

Cka eshte arti provokativ? mas pari diqysh po tutna qe kom me shkru qaq pak sa qe ka mu harxhu ideja menjehere e diqysh po du […]
June 23, 2014
091

Cila do te ishte e ardhmja? – e nje artberesi

Mileniumi i Ujorit “Ujori simbolizon publikimin e informatave qe konsiderohen te mshefta, simbolizon internetin, lirine e tepert, singleness e shume gjera tjera, qe botes mistike te […]
June 13, 2014
Scan10037

Çelesi i violines

Ky eshte titulli i ketij punimi, sepse e e pershkon ate forme. Para se tia vej emrin e kqyra qysh i thojne shqip, celesit muzikor, te […]
June 10, 2014
08

Spo kuptoj qka ki dashte me thone

Eshte puna per nje veper arti, apo pune artistike sidomos kur eshte puna per nje pune abstrakte, surreale, kontemporane apo qfaredo qofte. Qka na intereson mas […]
June 10, 2014
06

Kur ta ka dashte mas shumti

sigurisht qe ka pas momente gjate jetes tende me heret ku ke qene i suksesshem. apo ku je ndi qe ke arrit diqka te madhe, edhe […]
Meet our staff

Some people you can contact

Karen Donut

Account manager


Vitae adipiscing turpis. Aenean ligula nibh, molestie id viverra a, dapibus at dolor.

Calum McKenzie

Junior manager


Vitae adipiscing turpis. Aenean ligula nibh, molestie id viverra a, dapibus at dolor.