Merri 1 punim falas ne porosite mbi 100eu

Mireseerdhet ne blogun tim

leopardcana
leopardcana

Mireseerdhet ne blogun tim.

ketu do te mundohem te flas per artin dhe dizajnin ne pergjithsi,
njohurite e mia per qkado qe me preokupon apo me ka preokupuar

si i kam mesuar gjerat

normal qkado qe do te me bie nermend dite pas dite do te postoj gjera prej te cilave edhe nese nuk mesoni diqka se paku do ta gjeni veten se keni ecur rruges se njejte me kete timen.

shkrimet e mia zakonisht do te jene ashtu si flas e jo shume me gramatike, edhe pse profesionistet po thone qe eshte me mire te shkruhet me gramatike.
Por me rendesi eshte te kuptoni ate qe duhet kuptuar.

Kohe pas kohe do ti postoj edhe punimet e mia te reja
ndonje proces aty ketu
do te jap instruksione apo metoda se si i perdori per ti realizuar punet e mia artistike.
e normal qe do te jeni te mireseardhur edhe per pyetje e komente.

Ju uroj momente te bukura dhe te mesoni sa me teper prej meje.

Keshille e vogel ditore per artiste

vizatoni vizatoni vizatoni as much as you can.