Merri 1 punim falas ne porosite mbi 100eu

Rendesia e publikimit apo promovimit te brendit tuaj

Rendesia e publikimit apo promovimit te brendit tuaj

Po ja nisi me nje shembull….qdo ekspozim fundja osht femrore…paramendo psh nje femer e bukur, po del qdo here ne te njejtin kafiq ne te njejten kohe…e veshun qdo here ma bukur e ma seksi.

e verejtur si nga mashkujt i nga femrat, poashtu secilen here oferta e sene te ndryshme nga te untit edhe qe nje dite ajo mungon…nisin me reagu njerezit perreth se jan mesu qe me ju kalu dita se paku me nje flirt sekret per mi knaq egot e nenvetedijes se tyre.

qka po du me thone me qito e njejte eshte me publikimin tend personal, te produktit tuaj apo brendit tuaj.

por disi sa do te jete ngajjshme me ate femren ka me qene edhe ndryshe, shkaku i lehtesise, vendit ku po publikon, veprimet qe po i ben dhe normal para kujt…sidomos pata atyre qe jane klientet tuaj potencial.

po ja nisi me ate se edhe nese produkti apo shernbimi apo veprimi jot nuk eshte me perfekti apo me i miri apo me i bukuri, eshte e rendesishme te hyj bashke me te edhe emri juaj ne mendjen e atyre qe jane duke te shikuar…sidomoos kur ke nisur edhe pse ske qene aq perfekt nuk ta shohin per tye madhe edhe nuk ju pengon pse sje perfekt, sidomos kur je ne minimuin e efektit.

duhet vazhduar edhe perkund mungeses se llajkave mungeses se komenteve, apo gjerave tjera qe do ta knaqnin egon tuaj. puna eshte qe per te mbetur ne mendjen e dikujt e sidomos kur e perfektsionar veprimin apo produktin ten apo qkado qe ki vendos me bo, duhesh se paku mu pa para tyne 7 deri 12 here pra minimumi.

Po foli per rastet kur ende sendet jane ka fillimi, kur ende nuk kane arritur te zhvillohen…eshte mire edhe nese je i nivelit 2 psh prej 10ve nisu me qat dysh e shtyju me treshat, kadalkadale tu e rrit shkallen e krahasimit, e e mira qe nuk merr llajka e komente eshte se duhet ta dhezin motorrin dhe te shtyjn te piunosh ma teper qe ta deshmosh (sidmos nese je duke besuar ne veprimtarine tende) e sa me shume qe prezentohesh fillon te biesh ne sy edhe nis me marr komentet e dyhura se ne cilen rruge je tu shku, dhe cilen ane duhesh ta zgjedhesh per ta shkelur.

pra me krejt kete po them qe eshte ekstrem e rendesishme te promovosh veten, maksimalisht normal duke mos abuzuar me emrin tend, por nese ti se bon kerkush tjeter ska mu qu prej krevetit me bo per ty….njerezit kane nevoje te perdorin fiuqka qe e njohin…per at edhe filmat qe e kane nje aktor apo regjisor qe veq e njohim na kemi besim qe ai tipi qkado qe bon ka mi dal mire…bilke nisim mos me ja verejt defektet potenciale….po kjo ndodh kur ata arrijne tye lidhen emocionalisht me punen tende…e qikjo eshte me e rendesishmja se mo nnk ka kritika ka vetem contagiouosness…sju nin a e ki bo mire …veq a po je prezent sidomoms nese je duke e bo ne menyre konsistente qofte permes reklamave, shkrimeve, procesit te pubnes apo gjerave tjera te mundshme.

qikjo per sot, ju uroj knaqesi pafund derisa te perjetoni pagjumesi nga lezeti

spo di pingpong mendimesh

shpresj te kaloni bukur