Merri 1 punim falas ne porosite mbi 100eu

Rendesia e tregimit te brendit tuaj

mas pari

seni kryesor kur ki fillu eshte se

askush hala ska ni per ty

ok e ke bo logon e dizajnin
ne rregull …ato mujn mu kon ma te mirat ne bote e ma te bukra me fontin ma interesant
e kombinimin e ngjyrave po perderisa kerkush ste njeh
hmmm
qe thojne mjeshtrit e mdhaj “new and unreliable”
spo du me bo qaq te keqe ne kete rast se me pas diqka qe pernime ka arrit me i perfshi
njerzit qe ta shohin qoft permes nje elementi komunikus si nje foto, video apo ndonje anekdote interesante
atehre ajo mund te shkoj edhe virale dhe do ta bej te njohur emrin tend

po siq nisa perderisa ende ste njohin atehre me brendin vizual duhet me qene i bashkangjitur
edhe nje storje apo tregim autentik i nismes tonde
qofte produkt biznes apo sherbim qkado qe ki vendos

qfar storje osht fjala
qka po du me thjone me kto osht qe
gjate prezentimit te emrit
– duhet me permend detaje si ke nis
– neper qfar probleme ke kalu te cilat do te ishin te ngjajshme me te tjereve qe jane ne ate rrugetim si tondin
– si ke arrit ti kalosh disa pengesa
– qka ofron qe e hek dhimten e atij qe do ta shfryutezoj
qofte si nevoje bazike apo si lluks me te cilin dikush nepermjet lifestyle do te identifikohej me ty

e shume tjera

por me rendesi eshte ta prezantosh ne ate menyre qe i ben njerezit te ndalen dhe ta perjetojne emocionlaisht
qofte permes qeshjes qajtjes dhimbjes apo qkado qe i aktivizon ndjenjat e tyre

qikjo niher
e ta shohim ma tutje qka

per detaje tjera lirisht shkruni e pytni
fundja per qato e kom shkru
mos rrini di dru veq me kqyr germa
joy and peace